Ne-am mutat pe www.Five-Time.Com/forum
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Steaua,Locul I

2 participanți

In jos

Steaua,Locul I Empty Steaua,Locul I

Mesaj  Costy_Dark Lun Sept 17, 2012 12:47 am

Dupa multi ani, Steaua are primii doi jucatori in topul golgheterilor si e pe primul loc in clasament. Greul abia incepe insa pentru stelisti. Joi vor juca in Germania cu Stuttgart in grupele Europa League, apoi urmeaza derby-ul cu Rapid, meciuri in care Rusescu si Rocha trebuie sa isi continue seria buna. Ambii au cate 6 goluri in acest start de sezon.

"Ne-am concentrat mai bine in repriza a doua si am reusit sa castigam acest meci. Ma bucur ca am indeplinit dorinta patronului de a ajunge pe locul 1. Noi trebuie sa ramanem modesti in continuare deoarece ne asteapta un parcurs foarte greu atat in campionat cat si in cupele europene.

Mergem increzatori la Stuttgart, unde trebuie sa dam goluri si pe urma vom vedea ce va fi. Cred ca Stuttgart este favorita doar prin prisma numelui, iar sansele de victorie sunt de 50-50. Vom avea o alta determinare la Stuttgart", a spus Rusescu
Costy_Dark
Costy_Dark

Mesaje : 75
Data de inscriere : 16/09/2012
Varsta : 28
Localizare : Judetul Calarasi/Comuna Dragalina

Sus In jos

Steaua,Locul I Empty Re: Steaua,Locul I

Mesaj  MihaI Mier Sept 19, 2012 8:06 pm

Da imi pare bine ca Steaua e pe locul 1 dar nu cred ca va ramane pana la sfarsit cred ca va si pe 2 la finalul sezonului.

MihaI

Mesaje : 40
Data de inscriere : 17/09/2012

Sus In jos

Steaua,Locul I Empty .

Mesaj  Costy_Dark Joi Sept 20, 2012 6:17 am

Asa cred si eu dar sa speram sa ramana pe locul I
Costy_Dark
Costy_Dark

Mesaje : 75
Data de inscriere : 16/09/2012
Varsta : 28
Localizare : Judetul Calarasi/Comuna Dragalina

Sus In jos

Steaua,Locul I Empty Re: Steaua,Locul I

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum