Ne-am mutat pe www.Five-Time.Com/forum
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Cerere Police Departament By RoLeX

2 participanți

In jos

Cerere Police Departament By RoLeX Empty Cerere Police Departament By RoLeX

Mesaj  rolex12 Lun Dec 31, 2012 12:07 pm

Very Happy Nickname:RoLeX
Nume real:Iulian
Ce Varsta aveti?:18
Level:3
Dece doriti sa intrati in acesta factiune:Sa Pastrez legea pe server si sa pazesc orasul de mafii
Ati mai fost in acesta factiune?:da,desigur
Ce aveti de gand sa faceti in acesta factiune?:sa protezej viatza oamenilor
Aveti degand sa stati cel putin 1 luna in aceasta factiune?da,desigur si mai mult


[b]

rolex12

Mesaje : 1
Data de inscriere : 31/12/2012
Varsta : 30
Localizare : Suceava

Sus In jos

Cerere Police Departament By RoLeX Empty Cerere Membru PD

Mesaj  aSisTeNt Mar Ian 01, 2013 1:19 pm

Nickname:faby_th7
Nume real:Iulian
Ce Varsta aveti?:18
Level:5
Dece doriti sa intrati in acesta factiune:Sa Pastrez legea pe server si sa pazesc orasul de mafii
Ati mai fost in acesta factiune?:DA,Fost leader NG.Fost leader News Reporter,fost leaeder Smurd
Ce aveti de gand sa faceti in acesta factiune?:Imi doresc sa intru intr-o factiune de politie si cred ca Police Departament este una potrivita.Vreau sa apar civilii de bataile de strada dintre ganguri si schimburile de focuri dintre mafii.Sa opresc traficul de arme ,droguri si carne vie din orasele Los Santos,San Fierro si Las Venturas.Cu aceasta ocazie pot ajuta si celelalte departamente cum ar fi Federal Bureau of Investigation si National Guard.Pe de alta parte doresc sa-mi fac noi prieteni si sa formam o familie.Promit ca daca o sa devin un membru Police Departament nu o sa dezamagesc si o sa fac o impresie foarte buna.

Aveti degand sa stati cel putin 1 luna in aceasta factiune?Sigur ca da
aSisTeNt
aSisTeNt

Mesaje : 3
Data de inscriere : 15/12/2012
Varsta : 28
Localizare : Viseu de Sus

http://www.faby_th7.com

Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum