Ne-am mutat pe www.Five-Time.Com/forum
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Aplicatii VLA

4 participanți

In jos

Aplicatii VLA Empty Aplicatii VLA

Mesaj  WonkerDrg Sam Noi 17, 2012 8:22 am

Pentru a intra in factiunea VLA, care este una respectata si puternica, trebuie sa respecti niste criterii bine definite:

1. Sa ai IQ minim 100.
2. Sa ai minim 14 ani.
3. Sa joci din placere, cu pofta de joc, nu la "paranama".
4. Sa stii sa faci C-BUG, sa tragi cu sniperu cu si fara scope si sa stii sa conduci masini( si desigur, conduita lor in factiunea noastra. Gasesti asta la Regulament)

MODEL CERERE:

1. Nick in joc:
2. Level:
3. De ce vrei sa intri in factiunea VLA? Stii cu ce se ocupa?(Daca da, spune-o, nu vreau raspunsuri "da. pentru ca e misto")
4. Cu ce crezi ca ne ajuti intrand in factiune? Prezinta-ti niste calitati ajutatoare.
5. Ai mai fost in vreo factiune? Ce rank ai avut? Daca da, de ce ai iesit? (nu mintiti, ma pot interesa vorbind cu ceilalti lideri)
6. Stiti ce inseamna termenii OOC si IC?
7. Poza cu /stats (Nu scrieti aveti /check, nu sunt admin!)
8. Descrierea a caracterului vostru OOC si ce idei aveti in IC:

WonkerDrg

Mesaje : 9
Data de inscriere : 11/11/2012
Varsta : 34
Localizare : aaadas

Sus In jos

Aplicatii VLA Empty Cerere

Mesaj  noopinion Sam Noi 17, 2012 8:38 am

1. Nick in joc:NoOpinion
2. Level:4
3. De ce vrei sa intri in factiunea VLA? Stii cu ce se ocupa?(Daca da, spune-o, nu vreau raspunsuri "da. pentru ca e misto") :Pentru ca am mai fost si imi place.Se ocupa cu arms,drugs dealing.
4. Cu ce crezi ca ne ajuti intrand in factiune? Prezinta-ti niste calitati ajutatoare:Pai... : sunt un bun Desert Eagle shootist(ma rog.. stiu sa trag cu orice arma), dau arme gratis pt membrii factiunii.
5. Ai mai fost in vreo factiune? Ce rank ai avut? Daca da, de ce ai iesit? (nu mintiti, ma pot interesa vorbind cu ceilalti lideri):pe sv asta nu..
6. Stiti ce inseamna termenii OOC si IC? : OOC=out of character, IC=in character
7. Poza cu /stats (Nu scrieti aveti /check, nu sunt admin!):-
8. Descrierea a caracterului vostru OOC si ce idei aveti in IC:OOC= Ma numesc Calin, cant la chitara si joc basket(la 14 ani am 1.80 si nu glumesc).In IC:Vreau sa imbunatatesc atat aceasta factiune, cat si tot serverul.

noopinion

Mesaje : 2
Data de inscriere : 16/11/2012
Varsta : 35
Localizare : giurgiu

Sus In jos

Aplicatii VLA Empty Re: Aplicatii VLA

Mesaj  WonkerDrg Sam Noi 17, 2012 8:40 am

Nue un model pentru ceilalti ca cerere, dar acceptam! NoOpinion ACCEPTAT!!!!!!!!!!!!

WonkerDrg

Mesaje : 9
Data de inscriere : 11/11/2012
Varsta : 34
Localizare : aaadas

Sus In jos

Aplicatii VLA Empty Re: Aplicatii VLA

Mesaj  Moon Light Sam Noi 17, 2012 12:20 pm

1. Nick in joc:Moon_Light
2. Level:3
3. De ce vrei sa intri in factiunea VLA? Stii cu ce se ocupa?(Daca da, spune-o, nu vreau raspunsuri "da. pentru ca e misto") :VLA se ocupa cu armsdealer , drugsdealer
4. Cu ce crezi ca ne ajuti intrand in factiune? Prezinta-ti niste calitati ajutatoare.:ajut la war , la deathmach
5. Ai mai fost in vreo factiune? Ce rank ai avut? Daca da, de ce ai iesit? (nu mintiti, ma pot interesa vorbind cu ceilalti lideri):am fost in "La Cosa Nostra"
6. Stiti ce inseamna termenii OOC si IC?:OOC=out of character IC=in character
7. Poza cu /stats (Nu scrieti aveti /check, nu sunt admin!)
8. Descrierea a caracterului vostru OOC si ce idei aveti in IC:Numele meu este Horia.Am 14 ani si imi place sa joc baschet.

Moon Light

Mesaje : 2
Data de inscriere : 11/11/2012
Varsta : 25
Localizare : Giurgiu

Sus In jos

Aplicatii VLA Empty INTRARE DOMINNO

Mesaj  DoMiNNo Dum Noi 18, 2012 7:47 am

1. Nick in joc:DoMiNNo
2. Level:3
3. De ce vrei sa intri in factiunea VLA? Stii cu ce se ocupa?(Daca da, spune-o, nu vreau raspunsuri "da. pentru ca e misto"):Da este tare, imi plac foarte mult skinurile si membri+ ca eu cred ca este cea mai tare mafie la war
4. Cu ce crezi ca ne ajuti intrand in factiune? Prezinta-ti niste calitati ajutatoare.:Activ, bun cu arma, bun sofer!
5. Ai mai fost in vreo factiune? Ce rank ai avut? Daca da, de ce ai iesit? (nu mintiti, ma pot interesa vorbind cu ceilalti lideri): Am fost in LSC dar mia dat uninvite ca mam certat cu el
6. Stiti ce inseamna termenii OOC si IC?out of character si in carachter
7. Poza cu /stats (Nu scrieti aveti /check, nu sunt admin!): -
8. Descrierea a caracterului vostru OOC si ce idei aveti in IC:Ma cheama alex am 14 ani sunt mai mult gamer si joc fotbal

DoMiNNo

Mesaje : 1
Data de inscriere : 24/10/2012

Sus In jos

Aplicatii VLA Empty Re: Aplicatii VLA

Mesaj  WonkerDrg Dum Noi 18, 2012 8:10 am

Acceptat cu greu

WonkerDrg

Mesaje : 9
Data de inscriere : 11/11/2012
Varsta : 34
Localizare : aaadas

Sus In jos

Aplicatii VLA Empty Re: Aplicatii VLA

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum