Ne-am mutat pe www.Five-Time.Com/forum
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Ce parere aveti de serverul FiveTime?

+2
Gravity
Florin_Adrian
6 participanți

In jos

Ce parere aveti de serverul FiveTime? Empty Ce parere aveti de serverul FiveTime?

Mesaj  Florin_Adrian Dum Sept 16, 2012 5:10 am

Ce parere aveti despre Serverul de Sa:Mp FiveTime ?

Add reply Si Comentati Acolo!
Florin_Adrian
Florin_Adrian
Admin

Mesaje : 156
Data de inscriere : 15/09/2012
Varsta : 27
Localizare : Galati-Tecuci

http://fivetime.tk

Sus In jos

Ce parere aveti de serverul FiveTime? Empty ce parere am eo de fivetime

Mesaj  Gravity Dum Sept 16, 2012 6:13 am

Prima data cand am venit eo pe server eram suparat ! si naveam server venisam cu ura pe server dp am vazut pleyeri ordonati ! admini ordonati miam facut multi prieteni siasa am dechis sa ramane pe fivetime si sa joc incontinoara !!!!!! ce sa zic fivetime best serveRX:

Gravity

Mesaje : 26
Data de inscriere : 16/09/2012

Sus In jos

Ce parere aveti de serverul FiveTime? Empty Ce parere am eu despre FiveTime?

Mesaj  Costy_Dark Dum Sept 16, 2012 10:45 am

FiveTime e unul din cele mai bune servere RolePlay jucate de mine vreodata EVER.Aici am gasit de pe vremea cand jucam pe Real-Gamer z admini de treaba jucatori/playeri de treaba staff pe care sa te poti baza la orice problema grava.Deci ce sa spun IMI PLACE SERVERU FIVETIME SI AM SA VA FIU ALATURI MEREU cheers Smile
Costy_Dark
Costy_Dark

Mesaje : 75
Data de inscriere : 16/09/2012
Varsta : 28
Localizare : Judetul Calarasi/Comuna Dragalina

Sus In jos

Ce parere aveti de serverul FiveTime? Empty Re: Ce parere aveti de serverul FiveTime?

Mesaj  MihaI Mier Sept 19, 2012 7:54 pm

Este un gamemode foarte reusit , cu multe filescripturi si multe modificari la mapa.Admini sunt buni si te ajuta daca nu stii ca sa faci.

MihaI

Mesaje : 40
Data de inscriere : 17/09/2012

Sus In jos

Ce parere aveti de serverul FiveTime? Empty Re: Ce parere aveti de serverul FiveTime?

Mesaj  Amalia. Vin Sept 28, 2012 2:07 am

Chiar mia placut intampinarea. Inainte de a veni aici am avut mici incidente pe un server si chiar am ramas surprinsa ca , chiar se poate sa fie totul ok si bine. Imi pare foarte bine ca v-am gasit! ;Wink

Take care ! :*
Amalia.
Amalia.

Mesaje : 9
Data de inscriere : 28/09/2012
Varsta : 29
Localizare : Jud. Neamt !

Sus In jos

Ce parere aveti de serverul FiveTime? Empty [Re]Parerea FiveTime

Mesaj  piciunr1 Mier Oct 24, 2012 9:27 pm

La inceput cand am intrat cautam tot felu de servere cu host , si dintre care alesem 2 prima data am intrat pe FiveTime am vazut ca are playeri de treaba si admini , apoi intrasem pe celant care mai rar avea 20+. Intrasem si de dimineata si admini miau povestit despre server , lucrurile sau dovedit a fi reale in afara de un lucru...NIMENI NU ARE UN ELICOPTER AMARAT lol! ? Si pana la urma am ales FiveTime mi-am facut prieteni , da si dushamni Very Happy Si devenisem leader Nr miam luat in responsabilitate treaba.FiveTime On The Best Server!
piciunr1
piciunr1

Mesaje : 15
Data de inscriere : 17/10/2012

Sus In jos

Ce parere aveti de serverul FiveTime? Empty Re: Ce parere aveti de serverul FiveTime?

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum